loading
Çetinkaya Mobilya HAKKIMIZDA

Hakkımızda

1967 yılında İçerenköy mahallesinde küçük 30 m2 bir atölye ile üretime başlayan Çetinkaya Mobilya, 1980 yılında 80 m2 olan öz malı olan atölyesine geçmiştir.

1967 yılından bu güne, özel imalat mobilya sektöründe hizmet veren Çetinkaya Mobilya kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak varlığını günümüze kadar sürdürmektedir.

Sektöre küçük bir atölyede ve az sayıda makine ile giren firmamız günümüzde 1100 m2lik imalat alanı ve gelişen teknolojik makine parkuru ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

2008 yılında ikinci kuşağın yönetimine geçen Çetinkaya Mobilya, geçmişten gelen bilgi ve birikimini günümüz teknolojisi ile harmanlayarak binlerce işletmeye ve on binlerce aileye hizmet vermiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayabilmek için gelişen teknoloji olanaklarını kullanarak daha kaliteli ürün ve kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz.

Hakkımızda
Cüneyt DENLİ
Cüneyt DENLİ
Dolaplarınızın kalitesi çok güzeldi. Konuştuğumuz gibi güzel ve çok kullanışlı, anlaştığımız tarihte getirdiğiniz için teşekkür ederim.
Enes GÜR
Enes GÜR
Biz hayallerimizi anlattık. Bizim istediğimiz tarzda, mutfağımıza uygun tasarımları bizlere sundunuz. Çok güzel mutfağımız oldu.
Nedim ASLAN
Nedim ASLAN
Çetinkaya mobilya ile görüştük. Ücretsiz keşife geldiler. Bir kaç alternatif 3B çizim sundular. Bize uygun olanı seçip kısa zamanda sorunsuz uygulama yaptınız. İlginiz için teşekkür ederim.